ПИИ ООО "O'zMinda" СЭЗ Навоий. Тел: (+99879)2200105 / 2200104 E-mail: info@uzminda.uz
0
Hodimlar soni
0
Yillik pul aylanmasi mln dollarda
0
Yillik ishlab chiqarish quvvati

Bizning jamoamiz bilan bog'laning

Bosh direktor

Arkaprava Ghosh

Telefon : +998 79 220 0220

E-manzil : arkaprava.ghosh@uzminda.uz

bosh direktor o`rinbosari

Radjabov Telman

Telefon : +998 79 220 0505

E-manzil : telman.radjabov@uzminda.uz

Marketing bo`limi boshlig`i

Toshev O`ktam

Telefon : +998 79 220 0200

E-manzil : uktam.toshev@uzminda.uz

Huquqshunos

Shahnoza Tulkunovna

Telefon : +998 79 220 0104

E-m :shahnoza.imamnazarova@uzminda.uz

Bosh hisobchi

Suvonov Muxiddin

Telefon : +998 79 220 0018

E-manzil : suvonov.muxiddin@uzminda.uz

Iqtisod va moliyaviy tahlil bo`limi boshlig`i

Sharipov G`ayrat

Telefon : +998 79 220 0018

E-manzil: gayrat.sharipov@uzminda.uz 

Ishlab chiqarish sexi boshlig`i

Qilichev Mirali

Telefon : +998 79 220 0103

E-manzil : mirali.qilichev@uzminda.uz

Sifat va sinov lab. bo`limi boshlig`i

Muqimov Sharifjon

Telefon : +998 79 220 0103

E-manzil : sharif.mukimov@uzminda.uz

Ishlar bo`limi boshlig`i

Qurbonov Begzod

Telefon : +998 79 220 0105

E-manzil: begzod.qurbonov@uzminda.uz 

Ta`minot bo`limi boshlig`i

Xidirov Muxiddin

Telefon : +998 79 220 0200

E-manzil : xidirov.muxiddin@uzminda.uz

Sotish bo`limi boshlig`i

Toshev O`tkirbek

Telefon : +998 79 220 0200

E-manzil : utkir.toshev@uzminda.uz

Axborot texnologiyalari mutaxassisi

Jo`rayev Sherzod

Telefon : +998 79 220 0103

E-manzil: sherzod.juraev@uzminda.uz 

Mehnat muhofazasi va texnika havfsizligi mutaxassisi

Berdiyev Aziz

Telefon : +998 79 220 0103

E-manzil : aziz.berdiev@uzminda.uz

Закрыть меню